Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej


14-03-2018

Stawką jest puchar

Blisko 100 uczestników wystartowało w trzecim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. O jego popularności świadczy już nie tylko liczba zawodników, ale także odległości które pokonują.Niektórzy przyjeżdżają aż zza Tarnowa. W ich opinii to jeden z najlepszych pod względem organizacyjnym turniejów tenisa stołowego w Małopolsce. Dzięki temu pojawiają się na nim „nowe twarze” oraz wracają ci, którzy startowali w poprzednich jego edycjach.

Turniej rozgrywany jest w dwóch kategoriach: młodzieżowej i seniorskiej. W pierwszej z nich zwyciężyła Izabela Perz, która ma na swoim koncie 25 pkt. Drugie miejsce zajmuje z taką samą ilością punktów Magdalena Stachura, trzecie Agata Oczkoś (23 pkt).

Wśród chłopców prowadzi Hubert Miękinia z 36 pkt. Na kolejnych lokatach są: Karol Strojek (29 pkt) i Bartłomiej Ptasznik (28 pkt).

W grupie seniorów pierwsze miejsce należy do Eweliny Piotrowskiej (21 pkt). Kolejne do Katarzyny Cieślik (13 pkt) i Doroty Nowackiej (12 pkt).

Wśród mężczyzn najlepszy jest Krzysztof Sobczak (31 pkt). Następne lokaty zajmują: Andrzej Dźwig (29 pkt) oraz Jerzy Miśkowiec i Krzysztof Babor, którzy mają po 28 punktów.

Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę, 15 kwietnia. Rozpocznie go młodzież o godzinie 9.00, natomiast seniorzy zaczną grę o 11.00.

GALERIA Z TURNIEJU NA NASZYM FB

KLASYFIKACJA
 
powrót
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy