Lutnia i Przyjaciele

więcej

Przyjmujemy zapisy do trzeciej grupy

Świąteczne warsztaty kulinarne

więcej

W Wolnej Chwili

więcej

Szkoła rysunku

więcej

Turniej szachowy

z okazji Świętego Mikołaja

więcej

Puchary dla tenisistów

więcej


02-09-2017

Kurs artystyczny

ze szkołą rysunku Zalubowski

Zapraszamy zarówno amatorów jak i doświadczonych rysowników, wszystkich do dzielenia się pasją do rysunku i poszerzania swoich umiejętności. Rysunek jest w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia, badania i rozumienia tych zjawisk, a same zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w oparciu o autorski zestaw zadań tworzonych przez zespół szkołyZajęcia oferują możliwość nauki rysunku artystycznego i projektowego z zastosowaniem zadań studyjnych oraz konceptualnych dla osób interesujących się sztuką ale również dla pasjonatów rysunkowych fabuł w tym komiksów, gier komputerowych i innych.

Odbywają się w skrzydle północnym, zamkniętym w całości przeszkloną ścianą, która tworzy doskonale oświetloną przestrzeń, idealną do prowadzenia zajęć nauki rysunku.

Szkoła Rysunku Zalubowski działa od 2002 roku i obecnie posiada cztery filie.
W tym czasie uczęszczało na jej zajęcia wielu dzisiaj już absolwentów, studentów i uczniów szkół średnich oraz uczelni artystycznych i politechnicznych w całym kraju.

Zajęcia rysunku to szansa przygotowania się do wykonywania zawodu na rynku mediów i w dyscyplinach projektowych, ale także możliwość samorealizacji w bardzo twórczy i ciekawy sposób.

Informacje i zapisy pod numerem tel: 502 027 408, www.galeriazalubowski.pl,


powrót
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy