Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej


02-09-2017

Kurs artystyczny

ze szkołą rysunku Zalubowski

Zapraszamy zarówno amatorów jak i doświadczonych rysowników, wszystkich do dzielenia się pasją do rysunku i poszerzania swoich umiejętności. Rysunek jest w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia, badania i rozumienia tych zjawisk, a same zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w oparciu o autorski zestaw zadań tworzonych przez zespół szkołyZajęcia oferują możliwość nauki rysunku artystycznego i projektowego z zastosowaniem zadań studyjnych oraz konceptualnych dla osób interesujących się sztuką ale również dla pasjonatów rysunkowych fabuł w tym komiksów, gier komputerowych i innych.

Odbywają się w skrzydle północnym, zamkniętym w całości przeszkloną ścianą, która tworzy doskonale oświetloną przestrzeń, idealną do prowadzenia zajęć nauki rysunku.

Szkoła Rysunku Zalubowski działa od 2002 roku i obecnie posiada cztery filie.
W tym czasie uczęszczało na jej zajęcia wielu dzisiaj już absolwentów, studentów i uczniów szkół średnich oraz uczelni artystycznych i politechnicznych w całym kraju.

Zajęcia rysunku to szansa przygotowania się do wykonywania zawodu na rynku mediów i w dyscyplinach projektowych, ale także możliwość samorealizacji w bardzo twórczy i ciekawy sposób.

Informacje i zapisy pod numerem tel: 502 027 408, www.galeriazalubowski.pl,


powrót
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy