Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej


19-05-2017

KINO KAMPUS

repertuar prezentujemy na nowej stronie

Po prawie rocznej pracy nadszedł czas na pierwsze od wielu wielu lat Kino w Wieliczce. Witamy Was serdecznie i zaczynamy od publikacji strony oraz zaprezentowania repertuaru. Już teraz możecie rezerwować i kupować bilety na wszystkie seanse w okresie 26 maja - 8 czerwca.Liczymy, że będziecie rozwijać wielickie Kino Kampus razem z nami - czekamy na Wasze opinie głosy i propozycje. Nawet jeżeli nie uda się wdrożyć wszystkich - na pewno będziemy Was uważnie słuchać.
Zaczynamy mocnym uderzeniem: "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara", najwyższej klasy kino przygodowe z gwiazdorską obsadą, w dniu polskiej premiery. Tak właśne będzie, nie mamy kompleksów i chcemy pozkazywać Wam filmy nowe i atrakcyjne w przystępnych cenach. Kolejny hit to "The Circle. Krąg" - najnowszy thriller z Tomem Hanksem i Emmą Watson mówiący o zagrożeniach płynących z internetu i mediów społecznościowych. Dla fanów nieco lżejszej tematyki, nowa komedia francuska "Jutro będziemy Szczęśliwi" ze znanym z filmu "Nietykalni" Omarem Sy - doskonała rozrywka na popołudnie. Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych widzach (i zbliżającym się Dniu Dziecka) i mamy dla nich piękną bajkę "Dudi: Cała Naprzód" do obejrzenia na przedpołudniowych i weekendowych seansach.

Podwoje kina otworzą się w piątek 26 maja i rozpoczniemy seansem specjalnym Piratów z Karaibów połączonym z uroczystym otwarciem Kina i małą niespodzianką. Ilość biletów ograniczona - więc warto się spieszyć aby wziąc udział w tym pokazie. Dla tych którym nie uda się dostać na otwarcie jeszcze tego samego dnia zaproponujemy seans wieczorny "The Circle. Krąg". Kolejne dni to już pełny repertuar - zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów na stronie internetowej, szybciej, sprawniej i bez kolejek w kasie.

Jako, że dopiero startujemy - tu i ówdzie mogą się pojawić jakieś błędy lub coś nie będzie jeszcze perfekcyjnie działać - liczymy na wasze wsparcie i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby Kino Kampus stało się Waszym ulubionym kinem.

Zespół Kino Kampus


ZAPRASZAMY


powrót
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy