Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej

SZKOŁA RYSUNKUZajęcia odbywają się w skrzydle północnym, zamkniętym w całości przeszkloną ścianą, która tworzy doskonale oświetloną przestrzeń, idealną do prowadzenia zajęć nauki rysunku.

Zapraszamy zarówno amatorów jak i doświadczonych rysowników, wszystkich do dzielenia się pasją do rysunku i poszerzania swoich umiejętności.
Rysunek jest w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia, badania i rozumienia tych zjawisk, a same zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w oparciu o autorski zestaw zadań tworzonych przez zespół szkoły.

Zajęcia oferują możliwość nauki rysunku artystycznego i projektowego z zastosowaniem zadań studyjnych oraz konceptualnych dla osób interesujących się sztuką ale również dla pasjonatów rysunkowych fabuł w tym komiksów, gier komputerowych i innych.
Szkoła Rysunku Zalubowski działa od 2002 roku i obecnie posiada cztery filie.
W tym czasie uczęszczało na jej zajęcia wielu dzisiaj już absolwentów, studentów i uczniów szkół średnich oraz uczelni artystycznych i politechnicznych w całym kraju.

Zajęcia rysunku to szansa przygotowania się do wykonywania zawodu na rynku mediów i w dyscyplinach projektowych, ale także możliwość samorealizacji w bardzo twórczy i ciekawy sposób.
Zapraszamy na praktyczny kurs przeznaczony dla osób chcących poznać szerokie możliwości projektowania i cyfrowej obróbki obrazu przy użyciu programu Adobe Photoshop. Kurs pozwala poznać teorię i narzędzia, a w dalszym kroku wykorzystać poznane techniki do tworzenia autorskich projektów, które poddawane są na bieżąco konstruktywnej korekcie

...a wszystko to sprawia, że praca jest twórcza i angażująca, a użycie każdej z funkcji przemyślane. Nabywanie umiejętności obsługi programu jest wzbogacane zagadnieniami związanymi z kompozycją, kolorem, typografią, technikami druku oraz samodzielnym myśleniem projektowym (designem) przy wykonywaniu wszelkich materiałów graficznych. Szerokie spektrum zdobytej wiedzy pozwoli Ci wybrać ścieżkę rozwoju dla siebie.

Praktyczny kurs przeznaczony dla osób chcących poznać szerokie możliwości projektowania i cyfrowej obróbki obrazu przy użyciu programu Adobe Photoshop. Kurs pozwala poznać teorię i narzędzia, a w dalszym kroku wykorzystać poznane techniki do tworzenia autorskich projektów, które poddawane są na bieżąco konstruktywnej korekcie – to sprawia, że praca jest twórcza i angażująca, a użycie każdej z funkcji przemyślane. Nabywanie umiejętności obsługi programu jest wzbogacane zagadnieniami związanymi z kompozycją, kolorem, typografią, technikami druku oraz samodzielnym myśleniem projektowym (designem) przy wykonywaniu wszelkich materiałów graficznych. Szerokie spektrum zdobytej wiedzy pozwoli Ci wybrać ścieżkę rozwoju dla siebie.
Cykl adresowany jest dla osób zaczynających przygodę z grafiką oraz chcących poszerzyć wiedzę.

interface programu Photoshop,
tworzenie kształtów i operacje na nich,
zapoznanie z narzędziami typograficznymi,
tworzenie własnej, prostej formy graficznej na podstawie poznanych narzędzi,
projektowanie znaku graficznego od podszewki.
projektowanie podstawowych materiałów identyfikacji wizualnej, przygotowanie ich do druku,
zaawansowane techniki obróbki fotografii,
przygotowanie realistycznej foto-manipulacji/kolażu fotograficznego,
tworzenie wizualizacji przestrzennej obiektu w 2D,
tworzenie ilustracji łączącej poznane zagadnienia,
podstawy tworzenia grafiki na potrzeby internetu/aplikacji,
podstawy projektowania plakatu.
                                                      pierwsze zajęcia 07.10.2017, zapisy pod numerem 502 027 408

  
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy