Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej

PRZYJĘCIA URODZINOWE


 

SZALONA ZABAWA

Dzieci uwielbiają się bawić i nic tego nie zmieni.
W tym wyjątkowym dniu zorganizujemy dla Twojego dziecka przyjęcie urodzinowe pełne szalonej zabawy, która dostarczy im niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

W KRAINIE BAJEK
Dzieci wcielą się w ulubionych bohaterów bajek i filmów oraz bawić się będą
z zaproszonymi rówieśnikami w wybranej tematyce np. Gwiezdne Wojny, Kraina Lodu, Małe Księżniczki, Piraci. Do tego malowanie twarzy i kolorowe tatuaże.

SPORTOWO LUB TANECZNIE
Urodziny w formie olimpiady sportowej połączone z zabawami ruchowymi i nauką gier. Możliwa organizacja profesjonalnego szkolenia w wybranej dyscyplinie sportowej.
Dla dzieci uwielbiających taniec propozycja warsztatów tanecznych - ZUMBA KIDS.

Czas trwania: 2 godziny
Koszt: 50 zł/os.
Grupa: 10-20 osób.
Imprezy odbywają się w weekendy.
Informacje i rezerwacje: 12 289 17 95, 603 968 946


KUŹNIA WIEDZY

Przyjęcie urodzinowe w formie warsztatów. Bo nauka nie musi być nudna i potrafi bawić. Może być zabawą, tak jak zabawa może być nauką.

WYSTRZAŁOWO
Urodzinowa zabawa połączona z nauką. Dzieci samodzielnie wykonają zaskakujące eksperymenty chemiczne. Będzie magicznie i wybuchowo. Zabawę poprowadzi Duch Wiedzy, który wyjaśni jak stworzyć pastę do zębów dla słonia, wywoła dżina z butelki
i pomoże spełnić urodzinowe życzenie jubilata.
Oferta dla dzieci w wieku 5-10 lat.

FIZYCZNE NA WESOŁO
Urodziny z fizyką w roli głównej. Wykorzystując jej prawa młodzi naukowcy wykonają wiele z pozoru niemożliwych zadań. Stworzenie wielkiej pianki cukrowej, nabicie chmury w butelkę to tylko niektóre atrakcje tego niezwykłego przyjęcia.
Oferta dla dzieci w wieku 6-12 lat.

TĘCZOWO
Dzieci przeżyją niezwykłą przygodę w krainie barw. Przygotują wielowarstwowe, kolorowe napoje. Chromatografia nie będzie już dla nich tajemnicą a wirująca tarcza barw odkryje przed nimi swe oblicze. Na urodzinach nie zabranie wielkich mydlanych baniek mieniących się wszystkimi kolorami tęczy. Jubilat zaś otrzyma barwny portret.
Oferta dla dzieci w wieku 5-10 lat.

MAGICZNIE
Młodzi magicy dokonają rzeczy prawie niemożliwych. Za pomocą zaklęcia przywołają magiczny śnieg. Poznają sekrety magicznych sztuczek. Zobaczą jak uwięzić ducha w wielkiej mydlanej bańce i przygotować pyszne kolorowe napoje. A wszystko w tajemniczej mgle z suchego lodu, którego kryształki będą głównym składnikiem czarów.
Oferta dla dzieci w wieku 6-12 lat.

W ŚWIECIE LOGIKI
Dzieci podczas urodzin wcielą się w rolę matematyków sprawdzając w jakie pułapki wpada nasz umysł i dlaczego tak często popełniamy błędy. Zagadki logiczne, łamigłówki, magiczne liczby. Na rozgrzewkę zabawne ćwiczenia - to wszystko podczas urodzin w świecie logiki.
Oferta dla dzieci w wieku 9-12 lat.Czas trwania: 2,5 godziny.
Cena 50 zł/os.  
Grupa do 20 osób.
Imprezy odbywają się w weekendy.
Informacje i rezerwacje: tel. 12 289 17 94, 603 968 952


KULINARNE EKSPERYMENTY

To przygoda w kuchni pod okiem doświadczonych kucharzy. Zajęcia w nowoczesnej,
w pełni wyposażonej pracowni gastronomicznej. Ciekawe przepisy i dużo dobrej zabawy.
Oferta dla dzieci od 6 do 12 roku życia lub młodszych z opiekunami.

KUCHNIA WŁOSKA
Do przygotowania popularna i ciesząca się wielkim powodzeniem u dzieci własnoręcznie skomponowana pizza. Inną opcją może być mini lasagne bolognese, a na deser fritelle di melle, czyli smażone w cieście naleśnikowym owoce.

URODZINOWE BARBECUE
Adepci gotowania mogą w profesjonalnej kuchni przyrządzić samodzielnie burgery począwszy od przygotowania mięsa, przez wypiekanie bułki aż do doboru ulubionych dodatków i sosów. Do tego grillowanie warzyw, a na deser zdrowa sałatka owocowa.

TARTY
Tarty są wdzięcznym i smacznym polem do popisu dla mniej i bardziej zaawansowanych w sztuce kulinarnej. Można przygotować je w kilku wersjach, na słono i słodko. Uczestników przyjęcia urodzinowego może ograniczyć jedynie wyobraźnia.

MENU SEZONOWE
Przyjęcie urodzinowe z menu bazującym na dostępnych aktualnie produktach sezonowych. Uczy to młodych kucharzy wykorzystywania zdrowych, nieprzetworzonych składników i ich efektywnego zastosowania w gotowaniu.


Czas trwania: do 2,5 godzin.
Cena 60 zł/os
Grupa od 10 do 18 osób.
Imprezy odbywają się w weekendy.
Informacje i rezerwacje: 12 289 17 94, 510 676 743


SERWIS FOTOGRAFICZNY
Fotorelacja z przyjęcia urodzinowego - warunki ustalane indywidulanie  603 968 946


Oferta urodzinowa przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta.
Pakiety oraz atrakcje dodatkowe dowolnie łączone. Szczegółowe informacje: www.kampuswielicki.pl,
tel. 12 289 17 95, 605 116 589, 603 968 946Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy