Lutnia i Przyjaciele

więcej

Przyjmujemy zapisy do trzeciej grupy

Świąteczne warsztaty kulinarne

więcej

W Wolnej Chwili

więcej

Szkoła rysunku

więcej

Turniej szachowy

z okazji Świętego Mikołaja

więcej

Puchary dla tenisistów

więcej

Dyniowe przysmaki

Jedna dynia, a sposobów na jej przyrządzenie bez liku. Cokolwiek by z niej nie zrobić, będzie pyszne. Wiedzą o tym uczestnicy kulinarnych warsztatów w Kampusie Wielickim, którzy przygotowywali „Dyniowe przysmaki”. Nazwa nie była przypadkowa, bo wszystko co mali kucharze zdołali wykonać smakowało wybornie.

więcej

Wytańczone puchary

Blisko 200 par trenujących sportowy taniec towarzyski wzięło udział w II Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Starosty Wielickiego Jacka Juszkiewicza. 26 z nich reprezentowało Małopolskie Centrum Tańca w Wieliczce. Pozostałe przyjechały z całej Małopolski, a także Warszawy, Wrocławia czy też Wałbrzycha.

więcej

I Ogólnopolskie Sympozjum Logopedyczne

Ponad 250 logopedów z całej Polski brało udział w sesji plenarnej i warsztatach szkoleniowych podczas dwudniowego sympozjum logopedycznego, które gościło w Kampusie Wielickim w dniach 7-8 października.

więcej
 

Gotujemy po wakacyjnej przerwie

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na warsztaty kulinarne w Kampusie Wielickim. Warsztaty będą odbywać się w soboty, w nowoczesnej pracowni gastronomicznej pod okiem profesjonalnych kucharzy.

więcej

Przyjaciel Przedszkolaków

Dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 5 w Wieliczce uhonorowały tytułem Przyjaciela Przedszkolaków Michała Roehlicha, prezesa spółki Powiatowy Park Rozwoju.

więcej

Świat bez przemocy

W spotkaniu uczestniczyło 600 młodych ludzi z Europy Środkowej i Wschodniej. Młodzi ludzie z różnych krajów spotkali się, by wspólnie zaapelować o świat bez przemocy - Polacy, Czesi, Słowacy, Węgrzy, Rumunii, Ukraińcy i Rosjanie.

więcej
 

Srebro dla Wieliczanek

Ponad 400 uczestników z całej Polski wzięło udział w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Wieliczka 2017, który odbył się w dniach 16-17 września na trzech halach sportowych w Wieliczce. Cykliczna impreza cieszy się popularnością, o czym świadczy fakt, że corocznie przyjeżdża coraz większe grono czołowych drużyn siatkarskich. W tegorocznej edycji turniej rozegrany został w trzech kategoriach: kadetek, młodziczek oraz minisiatkówki „2”.

więcej

Kurs artystyczny

Zapraszamy zarówno amatorów jak i doświadczonych rysowników, wszystkich do dzielenia się pasją do rysunku i poszerzania swoich umiejętności. Rysunek jest w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia, badania i rozumienia tych zjawisk, a same zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w oparciu o autorski zestaw zadań tworzonych przez zespół szkoły

więcej

Więc chodź, pomaluj mój świat...

Początek zawsze był podobny. W poniedziałek rano rodzice, nie do końca pewni czy ich pociechy będą zadowolone, przyprowadzali dzieci na zajęcia. Zaraz po południu pospiesznie chcieli zabrać je do domu. Wtedy pojawiało się zaskoczenie, bo… dzieci nie chciały wracać.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy