Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej

Piłkarski WOŚP

Tradycyjnie już w Kampusie Wielickim Wielki Finał Świątecznej Pomocy zorganizowano na sportowo. W turnieju piłki nożnej zmierzyli się zawodnicy ze szkółek piłkarskich, a przy okazji zebrano 50 619,55 złotych.

więcej

Wystawa rysunków

Portrety, postacie, architektura – to tylko niektóre motywy prac zaprezentowanych na wystawie. Zwieńczyła ona zajęcia z rysunku dla uczniów zrealizowane w ramach projektu „Kampus Kultury”.

więcej

Tatomiry

Taką nazwę nowi autorski projekt artysty fotografika Ryszarda Tatomira, a zarazem wystawy zdjęć zaprezentowanych w Kampusie Wielickim. Wystawa została zorganizowana w ramach projektu „Kultura dostępna”.

więcej
 

Styczniowy nabór do grupy Tai-chi

Pierwsza grupa właśnie kończy swoją 3 miesięczną naukę Taoistycznego Tai Chi TM, chińskiej sztuki zdrowotnej. Uśmiechnięte twarze, relaks i dobre samopoczucie, tak się kończą każde zajęcia. Każdy może spróbować.

więcej

Piernikowy zawrót głowy

Mimo że menu tych warsztatów kulinarnych okazało się najprostszym z dotychczasowych, cieszyły się one na tyle dużym powodzeniem, że zorganizowano tego dnia aż trzy grupy. Dzieci poświęciły swój czas i energię na wypiekanie i dekorowanie pierników.

więcej

Świątecznie u kucharzy

Po raz szósty w ogóle, po raz pierwszy Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników spotkało się na tradycyjnym opłatku w Wieliczce. Gospodarzem świątecznej biesiady było Bistro Kampus.

więcej
 

Kampus ze skrzydłem E

Kampus Wielicki powiększy się o jedno skrzydło. Roboty budowlane ruszyły z początkiem grudnia. Zdjęto nawierzchnię z parkingu, na którym powstanie skrzydło E. Prace koncentrują się teraz przy „przewiązce”, gdzie trwają wykopy pod filary, które umożliwią połączenie nowego skrzydła z kampusem.

więcej

Puchary dla tenisistów

Dobiegła końca trzecia edycja turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. O trofeum walczyło ponad 160 zawodników w cyklu 10 turniejowych spotkań. Turniej rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych: dzieci (szkoła podstawowa), młodzież i dorośli.

więcej

Turniej szachowy

9 grudnia 2017 r. w Kampusie Wielickim zorganizowano XVII Otwarty Turniej Szachowy z okazji świętego Mikołaja. Grano w dwóch grupach dziewcząt i chłopców urodzonych w 2002 r. i młodszych. Sędzią głównym był Przewodniczący Kolegium Sędziów Polskiego Związku Szachowego, sędzia klasy międzynarodowej FIDE Andrzej Irlik a Jego asystentami Bogumiła Ślęczka, Jacek Kasprzycki, Bartosz Ślęczka, Jerzy Cholewa.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy