Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej

19,800 ml krwi pełnej

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce informuje, że 03 marca br. odbyła się 26 akcja honorowego krwiodawstwa.

więcej

Mexicana, mexicana

Z kuchnią meksykańską można mieć wiele skojarzeń. Dla dzieci biorących udział w „Kulinarnych eksperymentach” na pewno będzie się łączyć z tacos i churros, bo obie potrawy znalazły się w menu tych warsztatów.

więcej

Chwała Bohaterom

Słowa te zabrzmiały bodaj na wszystkie możliwe sposoby. Zostały wypowiedziane, wyśpiewane i wykrzyczane. Ze sceny, z widowni zarówno przez artystów, jak i przez publiczność. Towarzyszyły im podziw, duma, wzruszenie i łzy. Emocji połączonej z dynamiką nie brakowało ani przez chwilę w czasie tego niezwykłego koncertu, który stanowił syntezę poezji, historii i rockowego brzmienia.

więcej
 

Lider jest jeden

Tomasz Zimnicki z UKS Magnum Koźmice Wielkie zwyciężył w drugim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. Drugie miejsce zajął Artur Marchewka, trzecie Rafał Bruzda.

więcej

W mistrzowskim wykonaniu

Gimnastyczki artystyczne ponownie zagościły w Kampusie Wielickim. Tym razem uczestniczyły w II Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski zorganizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Gracja.

więcej

Planeta Muzyki

To tytuł koncertu, w którym zaprezentowali się soliści oraz grupy rytmiczne Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce. Na estradzie było dynamicznie, barwnie oraz wesoło, bowiem uczniowie pokazali nie tylko swoje umiejętności muzyczne, ale przede wszystkim płynącą z muzyki radość.

więcej
 

Nuda się nie uda

Takie hasło pojawiło się na plakatach informujących o półkolonii na długo przed feriami zimowymi. Pewnie dlatego w obu turnusach wzięła udział rekordowa, bo ponad 100 osobowa grupa dzieci. Żadne z nich nie nudziło się ani przez chwilę – nie było na to czasu, ani też sposobności.

więcej

Przedostatnie starcie

Rafał Bruzda zwyciężył w dziewiątym, przedostatnim już starciu w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa PPR. Dzięki temu zajmuje w klasyfikacji generalnej 2 miejsce. Liderem nadal pozostaje Tomasz Zimnicki.

więcej

Jasełka na czasie

Było w nich wszystko, co być powinno. Historia narodzenia Jezusa i piękne polskie kolędy. Niby takie jak przed rokiem, a jednak inne, gdyż z nowymi kontekstami i aktualnym przesłaniem.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy