Lutnia i Przyjaciele

więcej

Przyjmujemy zapisy do trzeciej grupy

Świąteczne warsztaty kulinarne

więcej

W Wolnej Chwili

więcej

Szkoła rysunku

więcej

Turniej szachowy

z okazji Świętego Mikołaja

więcej

Puchary dla tenisistów

więcej

Sala sportowa w świątecznej odsłonie

Była już salą koncertową, widowiskową, teraz stała się bankietową. Mimo, że na co dzień jest salą gimnastyczną, potrafi ulec niecodziennej metamorfozie.

więcej

Świątecznie w kuchni

Jednym z wielu elementów związanych ze świętami Bożego Narodzenia jest dobra kuchnia. Wszystko za sprawą wigilii i serwowanych w jej trakcie potraw. Tradycja mówi o dwunastu. Wprawdzie uczestnicy warsztatów kulinarnych nie przygotowali ich w takiej ilości. Jednak te, które wyszły spod ich ręki były przyrządzone wybornie.

więcej

I Wigilijny Turniej Gimnastyczny

Sto dziesięć zawodniczek wzięło udział w pierwszym Turnieju Wigilijnym w Gimnastyce Artystycznej. Zorganizowane w Kampusie Wielickim zawody spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony zawodniczek, sędziów oraz publiczności, która tłumnie zgromadziła się na trybunach.

więcej
 

Futbol z Mikołajem

Szkoła Futbolu Staniątki podsumowała roczną działalność. W zorganizowanej w Kampusie Wielickim imprezie wzięło udział ponad 270 zawodników ze wszystkich grup szkoleniowych, trenerzy oraz rodzice dzieci. We wspólnej zabawie uczestniczyło ponad 500 osób.

więcej

Piernikowe szaleństwo

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się ze śniegiem, choinką, prezentami i słodkościami. Tak przynajmniej będzie w przypadku uczestników warsztatów kulinarnych. W menu znalazły się pierniki w odsłonie świątecznej.

więcej

Gwiazdka z przymrużeniem oka

„Gwiazdka z przymrużeniem oka” to spektakl muzyczny opowiadający w niekonwencjonalny sposób, przez dzieci i młodzież, o tym co wydarzyło się w Noc Wigilijną.

więcej
 

Zimnicki liderem

Tomasz Zimnicki i Artur Marchewka spotkali się znowu w finale ósmego turnieju tenisa stołowego. Tym razem Zimnicki okazał się lepszy i to on z kompletem 40 punktów został zwycięzcą tej edycji zawodów.

więcej

Teatr Moich Marzeń

Dzieci wraz z bohaterami sztuki zawędrowały w głębiny oceanu by poznać tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca - króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę.

więcej

Utkany z emocji

To był koncert inny niż wszystkie. Trzeci z koncertów na estradzie Kampusu Wielickiego, w którym wielicki bard zmierzył się z twórczością legendarnego Cohena.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy