KINO KAMPUS

repertuar prezentujemy na nowej stronie

więcej

Bawić się nauką to nasza dewiza

Kuźnia Wiedzy pełna pomysłów

więcej

Warsztaty kulinarne dla dzieci

dyniowe przysmaki

więcej

II Turniej Tańca o puchar Starosty Wielickiego

21 października godz. 10.00

więcej

zaproszenie na turniej

więcej

Turystyka regionalna

Projekt realizowany przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce. W trwającym od grudnia 2014 roku do listopada 2016 roku projekcie uczestniczyło 39 osób.

więcej

Rozgrzewka przed świętami

Pomoc dzieci to rzecz bezcenna...pół kuchni w lukrze, obiad w tak zwanym "lesie", ale uśmiechnięte buzie i pełne radości maluchy - czego chcieć więcej.

więcej

Koncert idealny

W tym koncercie było wszystko. Dobre teksty, piękna muzyka, wspaniałe wykonanie, a do tego spora dawka humoru. Za tym wszystkim stała ona – Edyta Geppert.

więcej
 

Włoskie klimaty

Potrafią zachwycić. Każdy kto miał z nimi do czynienia wie, że nie ma w tym najmniejszej przesady. Czego by nie dotknąć albo spróbować, smakuje wybornie. Pewnie dlatego warsztaty kulinarne z włoskim menu cieszyły się taką popularnością. W listopadzie zorganizowano je dwukrotnie. Za każdym razem w dwóch grupach i z pełną obsadą przy stanowiskach.

więcej

Konkurs dla Młodych Odkrywców

Kuźnia Wiedzy zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat do wzięcia udziału w konkursie "Konstruktorzy Marzeń". Termin składania prac do 5 grudnia.

więcej

Quo vadis psychiatrio?

„Wsłuchani w doświadczenie” – Forum EX-IN i Sympatyków Otwartego Dialogu – to hasła przyświecające konferencji zorganizowanej przez Fundację Leonardo przy współudziale powiatu wielickiego. To kolejne przedsięwzięcie, podczas którego zastanawiano się jak można wprowadzić ideę Otwartego Dialogu oraz jaka może być rola Ekspertów przez Doświadczenie w leczeniu i wsparciu. Poszukiwano również odpowiedzi na pytanie dokąd zmierza ochrona zdrowia psychicznego w Polsce?

więcej
 

Niespodziewane zwycięstwo

Artur Marchewka okazał się nie do pokonania w siódmym turnieju tenisa stołowego. Zakończył go na pierwszym miejscu z kompletem 40 punktów. W finale pokonał Tomasza Zimnickiego (35 pkt), który mimo porażki jest nadal liderem w klasyfikacji generalnej.

więcej

Kuchnia włoska na BIS

Lista rezerwowa na ostatnie warsztaty kulinarne pokazała jakim zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszy się kuchnia włoska.

więcej

Marsz Pierwszej Brygady

W przededniu 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, na scenie auli Kampusu Wielickiego odbył się wyjątkowy koncert. Wystąpił wielicki chór Camerata pod dyrekcją Izabeli Szoty.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy