KINO KAMPUS

repertuar prezentujemy na nowej stronie

więcej

Bawić się nauką to nasza dewiza

Kuźnia Wiedzy pełna pomysłów

więcej

Warsztaty kulinarne dla dzieci

dyniowe przysmaki

więcej

II Turniej Tańca o puchar Starosty Wielickiego

21 października godz. 10.00

więcej

zaproszenie na turniej

więcej

I Wigilijny Turniej Gimnastyczny

Sto dziesięć zawodniczek wzięło udział w pierwszym Turnieju Wigilijnym w Gimnastyce Artystycznej. Zorganizowane w Kampusie Wielickim zawody spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony zawodniczek, sędziów oraz publiczności, która tłumnie zgromadziła się na trybunach.

więcej

Futbol z Mikołajem

Szkoła Futbolu Staniątki podsumowała roczną działalność. W zorganizowanej w Kampusie Wielickim imprezie wzięło udział ponad 270 zawodników ze wszystkich grup szkoleniowych, trenerzy oraz rodzice dzieci. We wspólnej zabawie uczestniczyło ponad 500 osób.

więcej

Piernikowe szaleństwo

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się ze śniegiem, choinką, prezentami i słodkościami. Tak przynajmniej będzie w przypadku uczestników warsztatów kulinarnych. W menu znalazły się pierniki w odsłonie świątecznej.

więcej
 

Gwiazdka z przymrużeniem oka

„Gwiazdka z przymrużeniem oka” to spektakl muzyczny opowiadający w niekonwencjonalny sposób, przez dzieci i młodzież, o tym co wydarzyło się w Noc Wigilijną.

więcej

Zimnicki liderem

Tomasz Zimnicki i Artur Marchewka spotkali się znowu w finale ósmego turnieju tenisa stołowego. Tym razem Zimnicki okazał się lepszy i to on z kompletem 40 punktów został zwycięzcą tej edycji zawodów.

więcej

Teatr Moich Marzeń

Dzieci wraz z bohaterami sztuki zawędrowały w głębiny oceanu by poznać tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca - króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę.

więcej
 

Utkany z emocji

To był koncert inny niż wszystkie. Trzeci z koncertów na estradzie Kampusu Wielickiego, w którym wielicki bard zmierzył się z twórczością legendarnego Cohena.

więcej

Bezpieczny dom

Rodzina zastępcza sprawuje czasową opiekę nad dziećmi, które z różnych przyczyn muszą opuścić rodzinę naturalną. Realizowana w warunkach domowych, jest alternatywą dla domów dziecka. Umożliwia dziecku kontakt z rodziną biologiczną, co nie jest możliwe w przypadku rodziny adopcyjnej, gdzie następuje pełne przejęcie praw i obowiązków rodzicielskich.

więcej

Turniej na mikołajki

Dwudziestu siedmiu młodych zawodników wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego. W zorganizowanej po raz drugi imprezie spotkali się uczestnicy szkółek tenisa stołowego z: UKS Magnum Koźmice Wielkie, świetlicy środowiskowej w Janowicach oraz Kampusu Wielickiego.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy