Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej

Powiatowe Święto Policji w Wieliczce

W czwartek, 20 lipca 2017 roku odbyły się Powiatowe obchody Święta Policji w Wieliczce. Tegoroczna uroczystość odbyła się w sali audytoryjnej Kampusu Wielickiego.

więcej

Kampus na lato

Piłka nożna, przyroda, gry terenowe, nauka rysunku, seanse kinowe – to tylko niewielka część bogatej oferty wakacyjnych półkolonii w Kampusie Wielickim. Łączy ona naukę z zabawą, a przede wszystkim daje dzieciom dużo radości, co widać po uśmiechniętych twarzach i entuzjazmie.

więcej

Liderzy bez zmian

Po raz czwarty spotkali się uczestnicy turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. Zainteresowanie nim nie słabnie i nawet piękna pogoda nie zniechęciła do gry miłośników ping-ponga. W Kampusie Wielickim rywalizowało tym razem osiemdziesięciu sześciu zawodników.

więcej
 

Na biało

Nie wszyscy ją lubią, ale nawet najwięksi oponenci muszą przyznać, że potrawy z nią smakują wybornie. Przekonali się o tym uczestnicy warsztatów kulinarnych, którzy eksperymentowali z kuchnią mączną.

więcej

Modelowa współpraca

Zarządzająca Kampusem Wielickim spółka Powiatowy Park Rozwoju podpisała porozumienie z Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce. Dokument sygnowali prezes spółki Michał Roehlich oraz dyrektor szkoły Maciej Filiciak. Patronuje mu starosta wielicki Jacek Juszkiewicz.

więcej

KINO KAMPUS

Po prawie rocznej pracy nadszedł czas na pierwsze od wielu wielu lat Kino w Wieliczce. Witamy Was serdecznie i zaczynamy od publikacji strony oraz zaprezentowania repertuaru. Już teraz możecie rezerwować i kupować bilety na wszystkie seanse w okresie 26 maja - 8 czerwca.

więcej
 

Niepowtarzalne trio

Kabaret Ani Mru Mru zachwycił zgromadzoną w Kampusie Wielickim publiczność. Program kabaretowy „Ostatnie takie trio” ubawił wszystkich do łez. Było to sto minut dobrej zabawy z niespodzianką na bis.

więcej

Rekordowa frekwencja

Ponad dziewięćdziesięciu zawodników wystartowało w trzecim turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. To rekord turniejowej frekwencji.

więcej

Kampus na lato - wakacje pełne atrakcji

Półkolonie piłkarska, przyrodnicza, taneczna i artystyczna, ponadto zabawy integracyjne, gry terenowe, warsztaty kulinarne, seanse filmowe i zajęcia w Kuźni Wiedzy. To wszystko w ofercie wakacyjnej Kampusu Wielickiego na wakacje.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy