Lutnia i Przyjaciele

więcej

Przyjmujemy zapisy do trzeciej grupy

Świąteczne warsztaty kulinarne

więcej

W Wolnej Chwili

więcej

Szkoła rysunku

więcej

Turniej szachowy

z okazji Świętego Mikołaja

więcej

Puchary dla tenisistów

więcej

W nowej formule

Zainaugurowano trzecią edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. To pierwszy z cyklu dziesięciu turniejowych rozgrywek, które potrwają do lutego 2018 roku.

więcej

Moja miłość

To tytuł płyty Michała Bajora a zarazem koncertu, z którym wystąpił on w sali audytoryjnej Kampusu Wielickiego. Znalazły się na niej piosenki o miłości, znane i lubiane, wykonywane przez różnych polskich artystów. Publiczność miała okazję wysłuchać je w niepowtarzalnym wykonaniu wyjątkowego artysty

więcej

19,800 ml krwi pełnej

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce informuje, że 03 marca br. odbyła się 26 akcja honorowego krwiodawstwa.

więcej
 

Mexicana, mexicana

Z kuchnią meksykańską można mieć wiele skojarzeń. Dla dzieci biorących udział w „Kulinarnych eksperymentach” na pewno będzie się łączyć z tacos i churros, bo obie potrawy znalazły się w menu tych warsztatów.

więcej

Chwała Bohaterom

Słowa te zabrzmiały bodaj na wszystkie możliwe sposoby. Zostały wypowiedziane, wyśpiewane i wykrzyczane. Ze sceny, z widowni zarówno przez artystów, jak i przez publiczność. Towarzyszyły im podziw, duma, wzruszenie i łzy. Emocji połączonej z dynamiką nie brakowało ani przez chwilę w czasie tego niezwykłego koncertu, który stanowił syntezę poezji, historii i rockowego brzmienia.

więcej

Lider jest jeden

Tomasz Zimnicki z UKS Magnum Koźmice Wielkie zwyciężył w drugim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. Drugie miejsce zajął Artur Marchewka, trzecie Rafał Bruzda.

więcej
 

W mistrzowskim wykonaniu

Gimnastyczki artystyczne ponownie zagościły w Kampusie Wielickim. Tym razem uczestniczyły w II Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski zorganizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Gracja.

więcej

Planeta Muzyki

To tytuł koncertu, w którym zaprezentowali się soliści oraz grupy rytmiczne Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce. Na estradzie było dynamicznie, barwnie oraz wesoło, bowiem uczniowie pokazali nie tylko swoje umiejętności muzyczne, ale przede wszystkim płynącą z muzyki radość.

więcej

Nuda się nie uda

Takie hasło pojawiło się na plakatach informujących o półkolonii na długo przed feriami zimowymi. Pewnie dlatego w obu turnusach wzięła udział rekordowa, bo ponad 100 osobowa grupa dzieci. Żadne z nich nie nudziło się ani przez chwilę – nie było na to czasu, ani też sposobności.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy