Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej

I Ogólnopolskie Sympozjum Logopedyczne

Ponad 250 logopedów z całej Polski brało udział w sesji plenarnej i warsztatach szkoleniowych podczas dwudniowego sympozjum logopedycznego, które gościło w Kampusie Wielickim w dniach 7-8 października.

więcej

Gotujemy po wakacyjnej przerwie

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na warsztaty kulinarne w Kampusie Wielickim. Warsztaty będą odbywać się w soboty, w nowoczesnej pracowni gastronomicznej pod okiem profesjonalnych kucharzy.

więcej

Przyjaciel Przedszkolaków

Dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 5 w Wieliczce uhonorowały tytułem Przyjaciela Przedszkolaków Michała Roehlicha, prezesa spółki Powiatowy Park Rozwoju.

więcej
 

Świat bez przemocy

W spotkaniu uczestniczyło 600 młodych ludzi z Europy Środkowej i Wschodniej. Młodzi ludzie z różnych krajów spotkali się, by wspólnie zaapelować o świat bez przemocy - Polacy, Czesi, Słowacy, Węgrzy, Rumunii, Ukraińcy i Rosjanie.

więcej

Srebro dla Wieliczanek

Ponad 400 uczestników z całej Polski wzięło udział w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Wieliczka 2017, który odbył się w dniach 16-17 września na trzech halach sportowych w Wieliczce. Cykliczna impreza cieszy się popularnością, o czym świadczy fakt, że corocznie przyjeżdża coraz większe grono czołowych drużyn siatkarskich. W tegorocznej edycji turniej rozegrany został w trzech kategoriach: kadetek, młodziczek oraz minisiatkówki „2”.

więcej

Kurs artystyczny

Zapraszamy zarówno amatorów jak i doświadczonych rysowników, wszystkich do dzielenia się pasją do rysunku i poszerzania swoich umiejętności. Rysunek jest w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia, badania i rozumienia tych zjawisk, a same zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w oparciu o autorski zestaw zadań tworzonych przez zespół szkoły

więcej
 

Więc chodź, pomaluj mój świat...

Początek zawsze był podobny. W poniedziałek rano rodzice, nie do końca pewni czy ich pociechy będą zadowolone, przyprowadzali dzieci na zajęcia. Zaraz po południu pospiesznie chcieli zabrać je do domu. Wtedy pojawiało się zaskoczenie, bo… dzieci nie chciały wracać.

więcej

Bawić się nauką to nasza dewiza

„Powiedz, a zapomnę, pokaż - zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. W nowym roku szkolnym Kuźnia Wiedzy przygotowała ciekawą ofertę dla dzieci, młodzieży, a nawet rodziców.

więcej

Kurs grafiki komputerowej - photoshop

Zapraszamy na praktyczny kurs przeznaczony dla osób chcących poznać szerokie możliwości projektowania i cyfrowej obróbki obrazu przy użyciu programu Adobe Photoshop. Kurs pozwala poznać teorię i narzędzia, a w dalszym kroku wykorzystać poznane techniki do tworzenia autorskich projektów, które poddawane są na bieżąco konstruktywnej korekcie

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy