KINO KAMPUS

repertuar prezentujemy na nowej stronie

więcej

Bawić się nauką to nasza dewiza

Kuźnia Wiedzy pełna pomysłów

więcej

Warsztaty kulinarne dla dzieci

dyniowe przysmaki

więcej

II Turniej Tańca o puchar Starosty Wielickiego

21 października godz. 10.00

więcej

zaproszenie na turniej

więcej

19,800 ml krwi pełnej

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce informuje, że 03 marca br. odbyła się 26 akcja honorowego krwiodawstwa.

więcej

Mexicana, mexicana

Z kuchnią meksykańską można mieć wiele skojarzeń. Dla dzieci biorących udział w „Kulinarnych eksperymentach” na pewno będzie się łączyć z tacos i churros, bo obie potrawy znalazły się w menu tych warsztatów.

więcej

Chwała Bohaterom

Słowa te zabrzmiały bodaj na wszystkie możliwe sposoby. Zostały wypowiedziane, wyśpiewane i wykrzyczane. Ze sceny, z widowni zarówno przez artystów, jak i przez publiczność. Towarzyszyły im podziw, duma, wzruszenie i łzy. Emocji połączonej z dynamiką nie brakowało ani przez chwilę w czasie tego niezwykłego koncertu, który stanowił syntezę poezji, historii i rockowego brzmienia.

więcej
 

Lider jest jeden

Tomasz Zimnicki z UKS Magnum Koźmice Wielkie zwyciężył w drugim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. Drugie miejsce zajął Artur Marchewka, trzecie Rafał Bruzda.

więcej

W mistrzowskim wykonaniu

Gimnastyczki artystyczne ponownie zagościły w Kampusie Wielickim. Tym razem uczestniczyły w II Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski zorganizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Gracja.

więcej

Planeta Muzyki

To tytuł koncertu, w którym zaprezentowali się soliści oraz grupy rytmiczne Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce. Na estradzie było dynamicznie, barwnie oraz wesoło, bowiem uczniowie pokazali nie tylko swoje umiejętności muzyczne, ale przede wszystkim płynącą z muzyki radość.

więcej
 

Nuda się nie uda

Takie hasło pojawiło się na plakatach informujących o półkolonii na długo przed feriami zimowymi. Pewnie dlatego w obu turnusach wzięła udział rekordowa, bo ponad 100 osobowa grupa dzieci. Żadne z nich nie nudziło się ani przez chwilę – nie było na to czasu, ani też sposobności.

więcej

Przedostatnie starcie

Rafał Bruzda zwyciężył w dziewiątym, przedostatnim już starciu w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa PPR. Dzięki temu zajmuje w klasyfikacji generalnej 2 miejsce. Liderem nadal pozostaje Tomasz Zimnicki.

więcej

Jasełka na czasie

Było w nich wszystko, co być powinno. Historia narodzenia Jezusa i piękne polskie kolędy. Niby takie jak przed rokiem, a jednak inne, gdyż z nowymi kontekstami i aktualnym przesłaniem.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy