Turniej badmintona

niedziela, 18 marca

więcej

Dziewiąty Szkolny Dzień Kariery

więcej

Całodzienne warsztaty dla dzieci

29 marca

więcej

zaproszenie na turniej

Wieliczka Cup 2018

więcej

Wielkanocne inspiracje kulinarne

więcej

Stawką jest puchar

więcej

W Wolnej Chwili

W Kampusie Wielickim zorganizowano wystawę prac Grupy Twórczej - „W Wolnej Chwili”. Swoje najnowsze dzieła zaprezentowało na niej dwunastu artystów. Można je oglądać do 8 grudnia br.

więcej

Szkoła rysunku

Powiatowy Park Rozwoju realizuje projekt "Kampus Kultury", w ramach którego odbywają się między innymi zajęcia rysunku dla uczniów klas gimnazjalnych i szkół podstawowych. Dzięki przyznanemu dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowane zajęcia są całkowicie bezpłatne. W zajęciach uczestniczy grupa 15 uczniów.

więcej

Andrzejkowe wariacje

Kampus Wielicki zaproponował dzieciom na „Andrzejki” nietypowe zajęcie. Nie w sali balowej, ale w profesjonalnej pracowni gastronomicznej, w której zorganizowano warsztaty kulinarne. Okazało się, że także w niej można się całkiem dobrze bawić, zwłaszcza gdy pałaszuje się przygotowane własnoręcznie potrawy.

więcej
 

Lutnia i Przyjaciele

- Kocham Was… - to bodaj najbardziej wzruszające słowa tego wieczoru. Wypowiedziała je dyrygentka Jadwiga Szado do „swoich lutnistów” podczas koncertu jubileuszowego z okazji 145.lecia działalności Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” w Wieliczce.

więcej

Michał Łanuszka

“Nieoczekiwanie” - nowa płyta Michała Łanuszki, na koncert premierowy zapraszamy 11 grudnia o godz. 18.00 Goście specjalni - Joanna Kołaczkowska i Izabela Królak Wystąpi również kwartet smyczkowy w składzie: Joanna Malinowska, Aldona Trybulec, Dominik Berniak i Jan Pasławski oraz Paweł Wszołek na basie.

więcej

Zuzanna Kozicka i Florian Wrona mistrzami

Z okazji Święta Niepodległości, MKS Wieliczka zorganizował XV Otwarty Turniej Szachowy. W turnieju zagrało 29 dziewcząt i 55 chłopców urodzonych w 2002 r. i młodszych.

więcej
 

Magiczny spektakl

Po raz kolejny Katolicki Teatr Edukacyjny zagościł na scenie Kampusu Wielickiego. Po sztukach „Calineczka” i „Ania z Zielonego Wzgórza” przyszedł czas na „Kota w butach”. Na spotkanie z Katolickim Teatrem Edukacyjnym przybyło ponad 600 dzieci z wielickich szkół i przedszkoli.

więcej

Dyniowe przysmaki

Jedna dynia, a sposobów na jej przyrządzenie bez liku. Cokolwiek by z niej nie zrobić, będzie pyszne. Wiedzą o tym uczestnicy kulinarnych warsztatów w Kampusie Wielickim, którzy przygotowywali „Dyniowe przysmaki”. Nazwa nie była przypadkowa, bo wszystko co mali kucharze zdołali wykonać smakowało wybornie.

więcej

Wytańczone puchary

Blisko 200 par trenujących sportowy taniec towarzyski wzięło udział w II Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Starosty Wielickiego Jacka Juszkiewicza. 26 z nich reprezentowało Małopolskie Centrum Tańca w Wieliczce. Pozostałe przyjechały z całej Małopolski, a także Warszawy, Wrocławia czy też Wałbrzycha.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy