Lutnia i Przyjaciele

więcej

Przyjmujemy zapisy do trzeciej grupy

Świąteczne warsztaty kulinarne

więcej

W Wolnej Chwili

więcej

Szkoła rysunku

więcej

Turniej szachowy

z okazji Świętego Mikołaja

więcej

Puchary dla tenisistów

więcej

Bawić się nauką to nasza dewiza

„Powiedz, a zapomnę, pokaż - zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. W nowym roku szkolnym Kuźnia Wiedzy przygotowała ciekawą ofertę dla dzieci, młodzieży, a nawet rodziców.

więcej

Kurs grafiki komputerowej - photoshop

Zapraszamy na praktyczny kurs przeznaczony dla osób chcących poznać szerokie możliwości projektowania i cyfrowej obróbki obrazu przy użyciu programu Adobe Photoshop. Kurs pozwala poznać teorię i narzędzia, a w dalszym kroku wykorzystać poznane techniki do tworzenia autorskich projektów, które poddawane są na bieżąco konstruktywnej korekcie

więcej

Powiatowe Święto Policji w Wieliczce

W czwartek, 20 lipca 2017 roku odbyły się Powiatowe obchody Święta Policji w Wieliczce. Tegoroczna uroczystość odbyła się w sali audytoryjnej Kampusu Wielickiego.

więcej
 

Kampus na lato

Piłka nożna, przyroda, gry terenowe, nauka rysunku, seanse kinowe – to tylko niewielka część bogatej oferty wakacyjnych półkolonii w Kampusie Wielickim. Łączy ona naukę z zabawą, a przede wszystkim daje dzieciom dużo radości, co widać po uśmiechniętych twarzach i entuzjazmie.

więcej

Liderzy bez zmian

Po raz czwarty spotkali się uczestnicy turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju Michała Roehlicha. Zainteresowanie nim nie słabnie i nawet piękna pogoda nie zniechęciła do gry miłośników ping-ponga. W Kampusie Wielickim rywalizowało tym razem osiemdziesięciu sześciu zawodników.

więcej

Na biało

Nie wszyscy ją lubią, ale nawet najwięksi oponenci muszą przyznać, że potrawy z nią smakują wybornie. Przekonali się o tym uczestnicy warsztatów kulinarnych, którzy eksperymentowali z kuchnią mączną.

więcej
 

Modelowa współpraca

Zarządzająca Kampusem Wielickim spółka Powiatowy Park Rozwoju podpisała porozumienie z Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce. Dokument sygnowali prezes spółki Michał Roehlich oraz dyrektor szkoły Maciej Filiciak. Patronuje mu starosta wielicki Jacek Juszkiewicz.

więcej

KINO KAMPUS

Po prawie rocznej pracy nadszedł czas na pierwsze od wielu wielu lat Kino w Wieliczce. Witamy Was serdecznie i zaczynamy od publikacji strony oraz zaprezentowania repertuaru. Już teraz możecie rezerwować i kupować bilety na wszystkie seanse w okresie 26 maja - 8 czerwca.

więcej

Niepowtarzalne trio

Kabaret Ani Mru Mru zachwycił zgromadzoną w Kampusie Wielickim publiczność. Program kabaretowy „Ostatnie takie trio” ubawił wszystkich do łez. Było to sto minut dobrej zabawy z niespodzianką na bis.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kuźnia wiedzy