29

30

Bezkonkurencyjne Juniorki MKS MOS
04/12/2018

Niecodzienne emocje towarzyszyły kibicom na meczu MKS MOS - SMS Solna w derbach Wieliczki. W ramach Małopolskiej Ligi Juniorek w sezonie 2018/2019 zespół MKS MOS zwyciężył z SMS Solna 3:0, /25:16, 25:14, 27:25/

Juniorki MKS MOS Wieliczka zdecydowanie pokonały zespół SMS Solna Wieliczka. W pierwszych dwóch setach całkowicie zdominowały swoje rywalki, nie dając żadnych szans na nawiązanie walki, trzeci set to trochę zbyt szybka chęć zakończenia spotkania, ale końcówka seta to "koncert" Juniorek MKS MOS Wieliczka.

Zespół Juniorek MKS MOS WIELICZKA wystąpił w składzie; Kujawa Wiktoria - rozgrywająca, Bogdan Alicja - rozgrywająca, Kowalska Aleksandra - rozgrywająca, Hebda Julia - atakująca, Drej Monika - przyjmująca, Kyrcz Agnieszka - przyjmująca, Sikora Karolina - przyjmująca, Hartabus Magdalena - przyjmująca, Drej Agnieszka - środkowa, Niedzielska Emilia - środkowa, Kardyś Marcelina - środkowa, Górska Izabela - środkowa, Małota Patrycja - libero, Małota Kamila - libero. Trener - Artur Stryszowki.