PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

WYNAJEM SAL/ORGANIZACJA IMPREZ

                          Kampus Wielicki – jedno miejsce, tysiące możliwości.

   

Kampus Wielicki to nowoczesny obiekt edukacyjno-rekreacyjny w Małopolsce. Łączy w sobie funkcje edukacyjne, kulturalne i sportowe. Jest przystosowany do organizacji wydarzeń artystycznych, konferencji, szkoleń oraz zawodów sportowych. Mogą mieć one wymiar masowy czy też kameralny.

Ogromną jego zaletą jest dobra lokalizacja. Niespełna pół godziny drogi od portu lotniczego w Balicach czy Rynku Głównego w Krakowie, które można pokonać autostradą A4, komunikacją miejską czy też pociągiem.

Doskonała infrastruktura wewnętrzna, możliwość jednoczesnej obsługi imprez o różnym charakterze, kompleksowość świadczonych usług oraz ich wysoki standard plasują Kampus Wielicki w gronie obiektów cieszących się dużym zainteresowaniem odbiorców instytucjonalnych i biznesowych.


                                                        Sala audytoryjna/sala kinowa
Posiada układ amfiteatralny z profesjonalną sceną, nowoczesny system nagłaśniający i oświetleniowy oraz najnowszej klasy sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji pozostaje stylowo urządzone foyer z możliwością organizacji przerwy kawowej czy lunchu.     

               

Możliwość:
Projekcje kinowe 2D,
Organizacja konferencji z wykorzystaniem obrazu i dźwięku
Organizacja koncertów, kabaretów, przedstawień teatralnych, pokazów, imprez okolicznościowych.

                                                                                   Hala wielofunkcyjna
Umożliwia organizację szerokiej gamy imprez. Jest dostosowana do funkcji sportowych, jak i wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Można ją dowolnie zaaranżować np. w salę bankietową do 400 miejsc siedzących czy salę koncertową z miejscami dla 600 osób.

Parametry:
Wymiary: 26x32m
Trybuny : 248 miejsc siedzących, 8 dla niepełnosprawnych

      

     

  

                                                                                      Sale rekreacyjne

Kampus Wielicki dysponuje dwoma salami wielofunkcyjnymi na planie prostokąta o łącznej powierzchni 140 mSale przedzielone są przesuwnymi drzwiami, dzięki czemu możliwe jest ich łączenie w większe pomieszczenie. Jedna z nich wyposażona jest w lustra zamontowane na całej ścianie.

W zależności od potrzeb sale mogą pełnić funkcje szkoleniowe, seminaryjne, prezentacyjne, bankietowe, treningowe. Przystosowane są do zajęć rekreacyjno-sportowych.

Sale położone są na parterze obiektu, blisko holu głównego i wejścia. Obok znajdują się hala sportowa, sala audytoryjna oraz bistro.

          

Parametry: Wyposażenie:
Wymiary: 7m x 10m każda - nagłośnienie
Powierzchnia: 68 mkw. każda - mikrofony
Wysokość: 3m.  - flipchart
- rzutnik multimedialny
- wi-fi

                                                                  Sale szkoleniowe 

Kampus Wielicki oferuje nowoczesne sale wykładowe mogące pomieścić do 40 osób każda. Posiadają one stanowiska komputerowe, projektory multimedialne oraz tablice audiowizualne. Ponadto pracownie informatyczne z 20 stanowiskami komputerowymi każda.
Mają one nieograniczony dostęp do Internetu oraz różnorodne oprogramowanie specjalistyczne. Całość w najwyższym standardzie.   

          

   

Paramety:
26 sal wykładowych
4 pracownie informatyczne

                                                                 Bistro/catering
W Kampusie Wielickim działa Bistro Kampus. Jego oferta obejmuje business lunche, uroczyste kolacje i usługi cateringowe. Do każdego organizowanego wydarzenia zapewniamy obsługę cateringową na najwyższym poziomie z menu dostosowanym do indywidualnych oczekiwań klienta.

  

                                                          Pracownia gastronomiczna
Wyposażona jest w 8 samodzielnych stanowisk i dodatkowe 9 stanowisko dla prowadzącego. Można w niej szkolić jednocześnie do 24 osób.
Dodatkowym atutem jest system audiowizualny umożliwiający obserwowanie pracy trenera na dużym ekranie LCD pokazującym ujęcia z kilku kamer.
Pracownia gastronomiczna jest doskonałym miejscem dla przeprowadzenia prezentacji gastronomicznych, spotkań integracyjnych oraz organizacji warsztatów kulinarnych, w tym również dla dzieci.

       

  

Parametry:
stanowisko trenerskie z podglądem video transmitowanym na ekranie
system audiowizualny
piec konwekcyjno-parowy firmy RATIONAL 5 Senses
zmywarki podblatowe
krajalnice teflonowe
grille elektryczne
multifunkcyjne roboty kuchenne Kitchenaid
wydajny system wentylacji

   

                                                                                         Boiska sportowe
Na terenie Kampusu Wielickiego znajdują się zewnętrzne wielofunkcyjne boiska sportowe. Boisko do gry w piłkę nożną posiada sztuczną murawę, podobnie jak wielofunkcyjne boisko do siatkówki i koszykówki. Obok usytuowana jest bieżnia.

Obiekt jest idealnym miejscem do organizacji pikników firmowych, integracyjnych oraz spotkań promocyjnych. Przestrzeń boiska i tereny zielone można dowolnie zaaranżować na potrzeby imprezy. Kampus Wielicki to idealny ośrodek dla wakacyjnych obozów treningowych oraz zgrupowań.

     

     

                                                         Kuźnia Wiedzy - Warsztaty Naukowe:
Kuźnia Wiedzy to projekt Kampusu Wielickiego o charakterze naukowym. Jego celem jest popularyzacja nauki. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych pedagogów i nauczycieli akademickich.
W ofercie znajdują się zajęcia pokazowo-warsztatowe z zakresu: matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i muzyki. Skierowane są one do placówek edukacyjnych, firm i osób indywidualnych. Kuźnia Wiedzy oferuje również wyjazdowe warsztaty naukowe, które mogą być świetnym dopełnieniem np. firmowego pikniku rodzinnego.

       

   

Na pewno nie jesteśmy tradycyjnym centrum konferencyjnym, ani miejscem, gdzie można tylko wynająć salę.

Nie jesteśmy też agencją eventową, ani firma szkoleniową. A jednak zaprojektujesz z nami konferencję, spotkanie firmowe, prezentację nowego produktu i wiele innych wydarzeń! 

Zapraszamy do kontaktu.


OFERTA

Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka