PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

IV Ogólnopolski Turniej Badmintona
16/12/2019

Po raz kolejny w Kampusie Wielickim na Wielickim CUP spotkali się zawodnicy z całej Polski, a po raz pierwszy w ramach turnieju odbył się turniej klasyfikacyjny PZBad w kategorii młodzika młodszego oraz młodzika.



Gra podwójna dziewcząt RTMM ;
1. Oliwia Miazga ( UKS Orbitek Straszęcin ), Julia Piastowska ( UKS Sokół Ropczyce )
2. Nikola Płuchowska ( UKS AB Kraków ), Natalia Rusin ( AZS AGH Kraków )
3. Martyna Gajewska ( UKS Lider Siercza ), Kinga Kacprzak ( UKS Lider Siercza )

Gra podwójna chłopców RTMM;
1. Maciej Gorszko ( UKS KSBad Kraków ), Maciej Świętoń ( UKS KSBad Kraków )
2. Tymoteusz Stefaniuk ( BKB Set Mazańcowice ), Tymoteusz Wiercigroch ( BKB Set Mazańcowice )
3. Piotr Babicz ( BKB Set Mazańcowice ), Maksymilian Piekarczyk ( BKB Set Mazańcowice )
3. Mikołaj Krystek ( UKS Orbitek Straszęcin ), Paweł Zwinka ( UKS Orbitek Straszęcin )

Gra mieszana RTMM;
1. Oliwia Miazga ( UKS Orbitek Straszęcin ), Jacek Matula ( MMKS Kędzierzyn-Koźle )
2. Julia Piaskowska ( UKS Sokół Ropczyce ), Piotr Babicz ( BKB Set Mazańcowice )
3. Kinga Kacprzak ( UKS Lider Siercza ), Tymoteusz Stefaniuk ( BKB Set Mazańcowice )

Gra pojedyncza młodziczki młodsze U-13;1. Julia Piaskowska - UKS Sokół Ropczyce
2. Oliwia Miazga - UKS Orbitek Straszęcin
3. Alicja Rusin - AZS AGH Kraków, Nikola Płuchowska - UKS AB Kraków

Gra pojedyncza chłopców RTMM;
1. Maksymilian Piekarczyk ( BKS Set Mazańcowice )
2. Karol Dubiel ( BKS Set Mazańcowice )
3. Maciej Gorszko ( UKS KSBad Kraków ), Mikołaj Krystek ( UKS Orbitek Straszęcin )

Gra pojedyncza dziewcząt Krajowego Turnieju Młodzika - U 15;
1. Zuzanna Zimoch ( KB Vol-Trick Kępno )
2. Martyna Tatarek ( Wrocław )
3. Aleksandra Gwóźdź ( MKS Spartakus Niepołomice ), Karolina Kostyra ( UKS Unia Bieruń )

Gra podwójna dziewcząt Krajowy Turniej Młodzika U-15;
1. Martyna Tatarek ( Wrocław ), Klaudia Zator ( UKS Orbitek Straszęcin )
2. Ewelina Bogdan ( UMKS Junis Szczucin ), Aleksandra Gwóźdź ( MKS Spartakus Niepołomice )
3. Julia Fras ( KB Vol-Trick Kępno ), Zuzanna Zimoch ( KB Vol-Trick Kępno )
3. Karolina Kostyra ( UKS Unia Bieruń ), Izabela Kula ( UKS Pleśna )

Gra podwójna chłopców Krajowego Turnieju Młodzika U-15;
1. Maciej Zimoch ( KB Vol-Trick Kępno), Miłosz Zimoch ( KB Vol-Trick Kępno )
2. Kamil Kasperek ( UKS Lider Siercza ), Wojciech Zamęta ( UKS Lider Siercza )
3. Igor Jasek ( BENINCA UKS Feniks K-K ), Szymon Turski ( MKS Orlicz Suchedniów )

Gra mieszana Krajowego Turnieju Młodzika U-15;
1, Martyna Tatarek ( Wrocław )Karol Krzych ( MMKS Kędzierzyn-Koźle )
2. Klaudia Zator ( UKS Orbitek Straszęcin ), Kacper Obłoza ( UKS Jagiellonka Medyka )
3. Karolina Kostyra ( UKS Unia Bieruń ), Filip Zioła ( UKS Unia Bieruń )

Gra pojedyncza mężczyzn - open (elita)
1. Mateusz Pietruszka ( KS Chojnik Jelenia Góra )
2. Dariusz Walas ( Rzeszów )
3. Adrian Kowal ( MKS Stal Nowa Dęba )








 
powrót

OFERTA

Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka