PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Srebrny medal Arkadiusza Wójcika
23/05/2019

W niedzielę po raz kolejny Kampus Wielicki gościł zawodników na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona. W kategorii seniorów srebrny medal zdobył Arkadiusz Wójcik, który na co dzień prowadzi zajęcia badmintona w Kampusie Wielickim.



Na listę startową wpisało się ponad 100 zawodników.  Na sześciu boiskach rozegrano mecze w systemie grupowo-pucharowym w kilku kategoriach wiekowych. Wśród najmłodszych uczestników miejsca medalowe zajęli:

dziewczęta w kategorii U9:

1. Pola Andrzejewska - MKS Orlicz Suchedniów
2. Kinga Czarnowska - UKS KSBad Kraków
3. Alicja Dubiel - BKB Set Mazańcowice

chłopcy w kategorii U9:
1. Karol Konieczny - AZSAGH Kraków
2. Karol Pyrlik - MKS Spartakus Niepołomice
3. Krzysztof Bystroń - UMKS Junis Szczucin

żaczki U11:
1. Julia Zioła UKS - Unia Bieruń
2. Kamila Rawinis - UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza.
3-4. Alicja Rusin - AZSAGH Kraków
3-4. Julia Królikowska UKS KSBad Kraków

żacy U11:
1. Karol Dubiel - BKB Set Mazańcowice
2. Mikołaj Krystek - UKS Orbitek Straszęcin
3. Piotr Babicz - BKB Set Mazańcowice



W pozostałych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się 
młodziczki młodsze U13
1. Amelia Socha - UKS Unia Bieruń
2. Alicja Syrek - UKS Unia Bieruń
3-4. Aleksandra Kurkiewicz - AZSAGH Kraków
3-4. Oliwia Krystek UKS - Orbitek Straszęcin
młodzicy młodsi U13
1. Filip Zioła - UKS Unia Bieruń
2. Maciej Piekoszewski - UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3-4. Brajan Płoszczyca - UKS Unia Bieruń
3-4. AdamKonieczny - AZSAGH Kraków
młodziczki
1. Laura Płoszczyca - UKS Unia Bieruń
2. Magdalena Szczepanik - MKSKSOS Kraków
3. Ewelina Bogdan - UMKS Junis Szczucin
młodzicy
1. Michał Nagły - MKS KSOS Kraków
2. Karol Krzych - MMKS Kędzierzyn-Koźle
3. Mateusz Kacprzak - UKS Lider Wieliczka
seniorki
1. Ewa Kałuża - AZSBad UP Kraków
2. Kinga Wójcik - UKS Cross Tomice
3-4. Gabriela Garlej - UKS Cross Tomice
3-4. Martyna Drabczyk - UKS Cross Tomice
senior amator
1. Krzysztof Skubiński - Kampus Wielicki
2. Krzysztof Knapik - Kraków
3-4. Jakub Pieczara - AZSBad UP Kraków
3-4. Marek Gołąb - Wieliczka
senior średniozaawansowany
1. Bartłomiej Musiał - Arte Sport Kraków
2. Arkadiusz Wójcik - Kampus Wielicki
3-4. Mateusz Walas - MKS KSOS Kraków
3-4. Tomasz Gorszko - UKS KSBad Kraków
senior zaawansowany
1. Mateusz Pietruszka - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków
3. Bartosz Wata - UKS Cross Tomice


powrót

OFERTA

Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka