PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

PnWtŚrCzPtSbNd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Najlepsi tenisiści z województwa
04/02/2019

Po raz pierwszy w Kampusie Wielickim gościł Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym. Wystartowało łącznie 75 zawodników (23 dziewcząt i 52 chłopców) z całego województwa małopolskiego w kategorii młodzika. W zmaganiach młodziczek najlepsza okazała się Natasza Korczak (KS Gorce Nowy Targ), a Jakub Nowak (TKKF Dobczyce) zwyciężył w kategorii młodzików.



Z powiatu wielickiego wystartowali zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Magnum Koźmice Wielkie, Rokicie Szczytniki i Gryf Gdów.

Klasyfikacja turnieju;

Młodziczki:

1. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
2. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
3. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
4. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
5. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)

6. KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
7. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
8. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. MILÓWKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
PERZ Izabela (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)
17.-20. KACZMARCZYK Julita (UKS Rokicie Szczytniki)
PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
DOMANIK Klaudia (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
21.-24. MIROCHNA Klaudia (UKS Rokicie Szczytniki)
ŚWIĄTEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
PERZ Natalia (UKS Magnum Koźmice Wielkie)

Młodzicy:

1. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
2. GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
3. KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
4. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
5. STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
6. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
7. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
8. MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
9.-12. WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
NAGEL Kacper (UKS Jordan Zakliczyn)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
FRĄCZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
13.-16. GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
FRANCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarnów)
BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS Skrzyszów)
17.-24. MIERNIK Jan (UKS Gryf Gdów)
MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
GADZINA Krystian (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
GADZINA Karol (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
TOBIASZ Szymon (UKS Olesno)
25.-32. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokół Żabno)
BRYŁA Rafał (KTS Victoria Spytkowice)
ŚLAZYK Karol (MKS Tarnovia Tarnów)
GALICA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
PIRÓG Paweł (Siemacha Kraków)
33.-40. SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS Sokół Żabno)
RACHWAŁ Maciej (TG Sokół Brzesko)
PAJORSKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
KRAKOWSKI Sebastian (UKS Jordan Zakliczyn)
MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)
MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
SIKOŃ Maciej (UKS Jordan Zakliczyn)
41.-48. NOWAK Mateusz (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
WILK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
SKRZYPIEC Patryk (MKS Skawa Wadowice)
JURKIEWICZ Jakub (MKS Tarnovia Tarnów)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
49.-56. BOBAK Mikołaj (KTS Victoria Spytkowice)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)

KACZMARCZYK Karol (KTS Victoria Spytkowice)








 
powrót

OFERTA

Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka