29

30

Niespodziewane zwycięstwo
22/11/2016

Artur Marchewka okazał się nie do pokonania w siódmym turnieju tenisa stołowego. Zakończył go na pierwszym miejscu z kompletem 40 punktów. W finale pokonał Tomasza Zimnickiego (35 pkt), który mimo porażki jest nadal liderem w klasyfikacji generalnej.

Po 30 punktów zdobyli: Dawid Kutyła i Marek Nowicki. To finałowa czwórka siódmej edycji turnieju.

W klasyfikacji generalnej prowadzi Tomasz Zimnicki z 205 punktami. Artur Marchewka, który awansował na drugie miejsce, ma ich 184. Na kolejnych pozycjach Rafał Bruzda 180, Dariusz Bochenek 175 punktów. Następny w kolejności Paweł Lelek zdobył 147 punktów.

W turnieju wystartowało 40 zawodników. Niespodzianką był udział sporej grupy zupełnie nowych tenisistów.
Tym samym na liście uczestników  sklasyfikowanych jest 78 zawodników.

Do końca tej edycji turnieju pozostały trzy spotkania. Na kolejne zapraszamy 18 grudnia o godz. 9.30